SpotData została nominowana do konkursu Grand Press Digital

SpotData została nominowana do konkursu Grand Press Digital

SpotData to ośrodek analityczny działający na styku mediów, wizualizacji danych i analiz ekonomicznych. Jest częścią Bonnier Business Polska - wydawcy Pulsu Biznesu i Bankier.pl. Dostarcza ekspercką wiedzę dotyczącą tematów i obszarów kluczowych dla biznesu oraz polskiej gospodarki.


Redakcja magazynu „Press” przyznaje nagrodę Grand Press Digital tym mediom, które wykazały się innowacyjnym podejściem w wykorzystaniu nowoczesnych technologii w pracy dziennikarskiej. Nominowani w tegorocznej, siódmej edycji nagrody, zostali wybrani po zasięgnięciu opinii 31 specjalistów z mediów cyfrowych, przedstawicieli wydawców, nadawców, firm badawczych, start-upów i agencji interaktywnych.

Zwycięzcę poznamy 10 grudnia w czasie gali finałowej Grand Press 2019, która odbędzie się w Muzeum Polin. Laureat otrzyma czek na 10 tys. zł. Partnerem nagrody jest Facebook. W tym roku nominowani są poza SpotDatą: serwis fact-checkingowy Konkret24, anglojęzyczny serwis informacyjny o Polsce Notes From Poland oraz „Śledztwo Pisma” podcast magazynu „Pismo”.

Więcej o SpotData >>TUTAJ


Więcej o konkursie >>TUTAJZałączniki

spotdata nominacja.jpg

1 / 1

spotdata nominacja.jpg

data publikacji: 26.11.2019

rozmiar: 249.4 kB

wymiary: 636 x 1725 px

0

Kontakt dla mediów

Chief Marketing Officer

Karolina Kowalska

Karolina Kowalska

k.kowalska@pb.pl